FIA JWK Kalendarz Cisi i Skuteczni

Przekazaliśmy 16816,88 zł dla Fundacji „WSPIERAM Cicho i Skutecznie”.

W dniu  5 lutego 2016, w trakcie Balu Integracyjnego żołnierzy i pracowników Jednostki Wojskowej Komandosów, Stowarzyszenie obronne FIA przeznaczyło kwotę 16 816,88 złotych na cele statutowe Fundacji „WSPIERAM Cicho i Skutecznie”.

 

FIA JWK Kalendarz Cisi i Skuteczni

FIA JWK Kalendarz Cisi i Skuteczni

Cała zgromadzona kwota pochodzi ze sprzedaży kalendarzy JWK, których produkcję i promocję kolejny raz prowadziło Stowarzyszenie FIA.

Fundację „WSPIERAM Cicho i Skutecznie” założyły i prowadzą wyłącznie kobiety, w większości żony żołnierzy Wojsk Specjalnych. Na co dzień pomagają rodzinom, dzieciom i bliskim tych, którzy za wolność gotowi są zaryzykować własnym życiem.

Akcji nie udałoby się tak sprawnie przeprowadzić bez wsparcia w sprzedaży ze strony gunfire.pl i specshop.pl, którym w tym miejscu chcielibyśmy gorąco podziękować.

Oczywiście nie zebralibyśmy ani złotówki bez wielkiego zaangażowania Was wszystkich, w sumie sprzedanych zostało 430 kalendarzy. Dziękujemy!

Więcej informacji o działalności Fundacji oraz szczegóły jak możecie wesprzeć rodziny żołnierzy Jednostki Wojskowej Komandosów znajdziecie na oficjalnej stronie: www.wspieram.mil.pl/